Επιτυχόντες 2011 PDF Εκτύπωση E-mail

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

ΕΠΙΛΟΓΗ

 

ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2011

 

Ό,τι κι αν διαλέξετε η ΕΠΙΛΟΓΗ είναι μία:

 

ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Για μια ακόμα χρονιά ο εκπαιδευτικός οργανισμός

ΕΠΙΛΟΓΗ

με τη συνεπή και μεθοδική εργασία του πέτυχε να κρατήσει το υψηλό ποσοστό επιτυχίας τόσο ποιοτικά όσο και αριθμητικά.

Ευχαριστούμε:

1) τους μαθητές για την επιμέλεια που επέδειξαν και την προσπάθεια που κατέβαλαν

 

2) τους καθηγητές για την ευσυνειδησία και την αποτελεσματικότητα που επέδειξαν

3) τους γονείς και το προσωπικό του φροντιστηρίου που συνεργάστηκαν αρμονικά για την επιτυχία αυτή.

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010-2011

 

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΛΗΤΣΙΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΓΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ)

ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

8ος ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΣΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

7ος ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΡΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΒΑΪΑ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΗΤΤΑ ΚΙΚΗ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΡΕΞΗ ΛΥΔΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

25ος ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΕΝΤΕΚΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ

ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ ( ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝ.& ΜΗΧΑΝ.Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΛΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ –ΡΑΦΑΗΛ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΒΡΟΓΚΙΣΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΓΚΟΡΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΑΒΒΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ ΜΑΝΘΟΣ

18ος ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΖΙΩΓΑΣ ΑΔΩΝΙΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΜΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΓΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΔΑΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΤΟΥΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ,ΣΛΑΒ & ΑΝΑΤΟΛ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΕΛΗ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΑΛΕΠΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΤΟΥΦΕΞΗΣ ΑΓΙΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΟΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΟΣΩ

5η ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΙΤΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

ΜΗΧ.ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛ/ΜΙΑΣ, & ΠΕΡΙΦ.ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ,ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ   ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΥΛΕΝΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΛΑΚΙΤΑ ΕΥΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΠΑΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΚΑΝΑΡΙΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΝΤΟΥΛΕ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΙΡΙΔΟΥ ΗΡΑ

ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΙΜΙΝΟ ΜΑΡΚΟΣ

ΜΗΧ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΕΦΑΑ ΣΕΡΡΕΣ

ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΔΙΟΙΚ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ)

ΒΕΡΓΑΔΗ ΑΘΗΝΑ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΓΡΕΝΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

4ος ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ   ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΜΑΚΗΣ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΒΕΡΟΙΑ)

ΠΑΠΑΣΙΛΕΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

5η ΓΑΛΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΑΒΟΤΣΗ ΔΑΦΝΗ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΟΥΜΑΡΑΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΝΑΟΥΣΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΓΚΑΤΕΝΙΟ ΕΒΕΛΙΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΑΓΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

ΟΥΡΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΖΩΓΡΑΦΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)

ΜΙΜΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)

ΛΥΚΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΑΣΟΠ. ΔΙΑΧ. ΠΕΡΙΒ. & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΑΙΜΟΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΑΣΟΠ. ΔΙΑΧ. ΠΕΡΙΒ. & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΧΑΤΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΙΠΛΙΚΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

4η ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΤΣΙΑΜΠΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΘΕΜΗΣ

ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΔΙΓΚΑ ΤΟΝΙΑ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ.(ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ.(ΚΟΖΑΝΗ)